Akcja charytatywna dla Zuzi

DSC 4256W dniach 20, 21 września 2018r. zorganizowaliśmy w obydwu budynkach Naszego przedszkola (ul. Sokola, ul. Sowia) charytatywną akcję dla 3- letniej Zuzi, która jest naszą podopieczną. Dziewczynka zmaga się z chorobą nowotworową i obecnie przebywa w szpitalu klinicznym w Poznaniu. Wszelka pomoc jest niezbędna, liczy się każda złotówka, która pomoże Zuzi w powrocie do zdrowia. Akcja będzie sukcesywnie powtarzana. Serdecznie zapraszamy i liczymy na waszą pomoc:)

Czytaj więcej: Akcja charytatywna dla Zuzi

Witamy w nowym roku szkolnym

Dyrekcja oraz pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 14 w Lubinie
życzą wszystkim dziecim owocnej pracy i miłej zabawy
w roku szkolnym 2018/2019

kids
Szczególnie serdecznie witamy nowych przedszkolaków
i mamy nadzieję, że z radoscią uczestniczyć
będą  we wszystkich zajęciach.

Wydarzenia w roku szkolnym 2017/2018

emptyZapraszamy do odwiedzenia zakładki WYDARZENIA,
gdzie znaleźć można archiwalne wiadomości
i zdjęcia z poprzednich lat.

Wydarzenia w roku szkolnym 2017/2018

Angielski w przedszkolu

kindergartenZapraszamy do odwiedzenia

zakładki ANGIELSKI W PRZEDSZKOLU,

gdzie znaleźć można słówka oraz piosenki,

które dzieci poznały w listopadzie i grudniu.