Wyposażenie przedszkolaka

Opublikowano: niedziela, 23, sierpień 2020

Grupa I i VI (dzieci 3-letnie):
  - Miękkie obuwie zmienne
  - Piżamka
  - Trzy woreczki z tkaniny (na obuwie zmienne, piżamkę, zapasowe ubranka)

Pozostałe grupy (II, III, IV, V, VII, VIII, IX, X):
  - Miękkie obuwie zmienne
  - Strój gimnastyczny (koszulka i krótkie spodenki)
  - Trzy woreczki z tkaniny ( na obuwie zmienne, strój gimnastyczny, zapasowe ubranka)
  - Piżamkę, obuwie zmienne i woreczki proszę podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka.

W każdej grupie przedszkolnej rodzice wspólnie podejmą decyzję, dotyczącą sposobu zapewnienia dzieciom potrzebnych pomocy dydaktycznych.