Nowy rok szkolny

Opublikowano: wtorek, 01, wrzesień 2020

Drodzy Rodzice, przed nami nowy rok szkolny, inny niż dotychczas, postaramy się, by wszystko było zgodne z wytycznymi GIS dotyczącymi COVID-19.

W związku z powyższym praca w grupie w roku szkolnym 2020/2021 przedstawia się następująco:
- Rodzice zaopatrzeni w maseczkę i rękawice (ewentualnie zdezynfekowane ręce) przyprowadzają dziecko do przedsionka przedszkola.
- Rodzice otrzymują oświadczenia, deklaracje, które należy wypełnić i dostarczyć jak najszybciej do przedszkola.

Przypominamy o:
- zmiennym obuwiu,
- ubraniu zmiennym w podpisanym worku,
- stroju gimnastycznym (spodenki, koszulka) w podpisanym worku,
- chusteczkach suchych i mokrych.

Dodatkowe zajęcia:
- j. angielski