Programy nauczania

Do realizacji obowiązujących treści programowych wychowania przedszkolnego wykorzystujemy metody aktywne, problemowe i twórcze oraz metody tradycyjne.

Nasza misja

Poprzez stosowanie najskuteczniejszych metod nauczania dajemy możliwość naszym Przedszkolakom osiągania najlepszych wyników rozwoju.

O przedszkolu

Przedszkole Miejskie Nr 14 mieszczące się przy ul. Sokolej 44 jest jednym z trzynastu publicznych przedszkoli w mieście i jednym z pięciu usytuowanych na osiedlu "Przylesie.

Grupa 10

Zabawy na placu zabaw

Opublikowano: piątek, 18, wrzesień 2020

Korzystając z przepięknej wrześniowej pogody często wychodzimy na świeże powietrze pobawić się na placu zabaw. Uwielbiamy bawić się w piaskownicy, robić zamki z piasku i babki. Chętnie też korzystamy z huśtawek i naszego kolorowego pociągu. Aby tak piękna pogoda była jak najdłużej:))

Czytaj więcej...

Nasza sala

Opublikowano: piątek, 18, wrzesień 2020

Minęły wakacje i wreszcie mogliśmy się wszyscy spotkać w Naszym ukochanym przedszkolu, sali i paniami. Wszyscy bardzo za sobą tęskniliśmy zwłaszcza że wakacje były dla niektórych o wiele dłuższe niż zazwyczaj. Ale szybko nadrobimy stracony czas, wspólnie bawiąc się, śpiewając i poznając nowe rzeczy w przedszkolu:)

Czytaj więcej...