Dzień Pluszowego Misia

20171124 112559Tradycyjnie, jak każdego roku dzieci z naszego przedszkola świętowały wspólnie ze swoimi pluszowymi przyjacielami. 24 listopada przedszkolaki przyszły do przdszkola z ulubionym misiem. Dzieci poznały historię powstania pluszowego misia. Z zapałem malowały portrety misiów. Z dużym zainteresowaniem uczesniczyły w zabawach i grach ruchowych m.in. - „Misie i miód’, „Niedźwiadek”, "Przyjaciel Miś"... Kulminacyjnym i ostatnim punktem dnia, było pamiątkowe zdjęcie oraz wręczenie misiowych medali.