Programy nauczania

Do realizacji obowiązujących treści programowych wychowania przedszkolnego wykorzystujemy metody aktywne, problemowe i twórcze oraz metody tradycyjne.

Nasza misja

Poprzez stosowanie najskuteczniejszych metod nauczania dajemy możliwość naszym Przedszkolakom osiągania najlepszych wyników rozwoju.

O przedszkolu

Przedszkole Miejskie Nr 14 mieszczące się przy ul. Sokolej 44 jest jednym z trzynastu publicznych przedszkoli w mieście i jednym z pięciu usytuowanych na osiedlu "Przylesie.

Dzień Pluszowego Misia - Grupa 5

20171124 112559Tradycyjnie, jak każdego roku dzieci z naszego przedszkola świętowały wspólnie ze swoimi pluszowymi przyjacielami. 24 listopada przedszkolaki przyszły do przdszkola z ulubionym misiem. Dzieci poznały historię powstania pluszowego misia. Z zapałem malowały portrety misiów. Z dużym zainteresowaniem uczesniczyły w zabawach i grach ruchowych m.in. - „Misie i miód’, „Niedźwiadek”, "Przyjaciel Miś"... Kulminacyjnym i ostatnim punktem dnia, było pamiątkowe zdjęcie oraz wręczenie misiowych medali.