O przedszkolu

Przedszkole Miejskie Nr 14 mieszczące się przy ul. Sokolej 44 jest jednym z trzynastu publicznych przedszkoli w mieście i jednym z pięciu usytuowanych na osiedlu "Przylesie.

Programy nauczania

Do realizacji obowiązujących treści programowych wychowania przedszkolnego wykorzystujemy metody aktywne, problemowe i twórcze oraz metody tradycyjne.

Nasza misja

Poprzez stosowanie najskuteczniejszych metod nauczania dajemy możliwość naszym Przedszkolakom osiągania najlepszych wyników rozwoju.

Ruch to zdrowie

IMG 20171129 091832Propagowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie sprawności fizycznej, tworzenie atmosfery współpracy i współdziałania w zespole oraz integracja z zaprzyjaźnionym Przedszkolem nr 15 m.in. te cele przyświecały rywalizacji sportowej, która  odbyła się w naszym przedszkolu. Podczas konkurencji sportowych, których inicjatorem był pan   Bogdan Grygorowicz, mistrz Polski i świata w Nordic Walking, przedszkolaki dzielnie dopingowali swoim  kolegom, którzy pokazali ducha walki oraz zdrową rywalizację sportową.