O przedszkolu

Przedszkole Miejskie Nr 14 mieszczące się przy ul. Sokolej 44 jest jednym z trzynastu publicznych przedszkoli w mieście i jednym z pięciu usytuowanych na osiedlu "Przylesie.

Programy nauczania

Do realizacji obowiązujących treści programowych wychowania przedszkolnego wykorzystujemy metody aktywne, problemowe i twórcze oraz metody tradycyjne.

Nasza misja

Poprzez stosowanie najskuteczniejszych metod nauczania dajemy możliwość naszym Przedszkolakom osiągania najlepszych wyników rozwoju.

Ruch to zdrowie - Grupa 7

IMG 20171129 091832Propagowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie sprawności fizycznej, tworzenie atmosfery współpracy i współdziałania w zespole oraz integracja z zaprzyjaźnionym Przedszkolem nr 15 m.in. te cele przyświecały rywalizacji sportowej, która  odbyła się w naszym przedszkolu. Podczas konkurencji sportowych, których inicjatorem był pan   Bogdan Grygorowicz, mistrz Polski i świata w Nordic Walking, przedszkolaki dzielnie dopingowali swoim  kolegom, którzy pokazali ducha walki oraz zdrową rywalizację sportową.