Ruch to zdrowie - Grupa 7

IMG 20171129 091832Propagowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie sprawności fizycznej, tworzenie atmosfery współpracy i współdziałania w zespole oraz integracja z zaprzyjaźnionym Przedszkolem nr 15 m.in. te cele przyświecały rywalizacji sportowej, która  odbyła się w naszym przedszkolu. Podczas konkurencji sportowych, których inicjatorem był pan   Bogdan Grygorowicz, mistrz Polski i świata w Nordic Walking, przedszkolaki dzielnie dopingowali swoim  kolegom, którzy pokazali ducha walki oraz zdrową rywalizację sportową.