O przedszkolu

Przedszkole Miejskie Nr 14 mieszczące się przy ul. Sokolej 44 jest jednym z trzynastu publicznych przedszkoli w mieście i jednym z pięciu usytuowanych na osiedlu "Przylesie.

Programy nauczania

Do realizacji obowiązujących treści programowych wychowania przedszkolnego wykorzystujemy metody aktywne, problemowe i twórcze oraz metody tradycyjne.

Nasza misja

Poprzez stosowanie najskuteczniejszych metod nauczania dajemy możliwość naszym Przedszkolakom osiągania najlepszych wyników rozwoju.

Grupa 9

Odwiedzili nas policjanci

20180919 101222W dniu 19 września 2018 nasze przedszkole odwiedzili niecodzienni goście, panowie policjanci. Korzystając z pięknej pogody pogadanka na temat ich pracy i naszego bezpieczeństwa odbyła się na przedszkolnym podwórku. Policjanci opowiadali o swojej pracy, o obowiązkach oraz elementach swojego stroju i wyposażenia. Przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się na pasach dla pieszych. Niebywałą radością dla dzieci była możliwość oglądania kajdanek, przymierzania czapek policyjnych oraz zasiadania na policyjnych motorach. Bardzo dziękujemy za fantastyczną przygodę.

Czytaj więcej: Odwiedzili nas policjanci