Grupa 9

Odwiedzili nas policjanci

20180919 101222W dniu 19 września 2018 nasze przedszkole odwiedzili niecodzienni goście, panowie policjanci. Korzystając z pięknej pogody pogadanka na temat ich pracy i naszego bezpieczeństwa odbyła się na przedszkolnym podwórku. Policjanci opowiadali o swojej pracy, o obowiązkach oraz elementach swojego stroju i wyposażenia. Przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się na pasach dla pieszych. Niebywałą radością dla dzieci była możliwość oglądania kajdanek, przymierzania czapek policyjnych oraz zasiadania na policyjnych motorach. Bardzo dziękujemy za fantastyczną przygodę.

Czytaj więcej: Odwiedzili nas policjanci