Konkurs rodzinny 'Jesienne cyferki"

W październiku odbył się konkurs rodzinny pt. „Jesienne cyferki”. Celem konkursu było utrwalenie symboli matematycznych, pobudzenie i rozwijanie kreatywności dzieci oraz wzmacnianie więzi rodzinnych.

DSC03363   DSC03361   DSC03334

Dzieci wspólnie z rodzicami przygotowały piękne i oryginalne prace, które wyeksponowane zostały na holu w przedszkolu. Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie otrzymały dyplomy oraz małe upominki.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy kreatywności i pomysłowości.