O przedszkolu

Przedszkole Miejskie Nr 14 mieszczące się przy ul. Sokolej 44 jest jednym z trzynastu publicznych przedszkoli w mieście i jednym z pięciu usytuowanych na osiedlu "Przylesie.

Programy nauczania

Do realizacji obowiązujących treści programowych wychowania przedszkolnego wykorzystujemy metody aktywne, problemowe i twórcze oraz metody tradycyjne.

Nasza misja

Poprzez stosowanie najskuteczniejszych metod nauczania dajemy możliwość naszym Przedszkolakom osiągania najlepszych wyników rozwoju.

Dzień otwarty w przedszkolu

20170406 1630036 kwietnia 2017r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Otwarty. Na początku rodzice wraz z dziećmi uczestniczyli w zabawach integracyjnych przygotowanych przez nauczycielki. Nasi goście mogli obejrzeć piękne kolorowe sale przedszkolne, salę multimedialną oraz plac zabaw. Dużą radość sprawiła dzieciom zabawa w basenie z  kulkami. Dziękujemy za przybycie – był to mile spędzony czas!