Grupa 4 - Wycieczka do osady danieli

20170530 10270230 maja dzieci z naszej grupy pojechały na wycieczkę autokarową do „Osady Danieli” - gospodarstwa agroturystycznego. Przedszkolaki poznały różne zwierzęta zamieszkujące „Osadę”: kaczki, indyki, kury, gęsi, bażanty, nutrie ,daniele, owce, kuce, osła etc. Największą atrakcją dla dzieci był przejazd traktorem z przyczepą oraz karmienie baranów, owiec i danieli. Dzieci bawiły się na świeżym powietrzu - skakały na kolorowych dmuchańcach, trampolinie, bawiły się na placu zabaw. Przedszkolaki jadły smażoną kiełbaskę; nie zabrakło także słodkiego poczęstunku. Pod koniec wycieczki dzieci tańczyły i bawiły się przy dźwiękach skocznej muzyki.