O przedszkolu

Przedszkole Miejskie Nr 14 mieszczące się przy ul. Sokolej 44 jest jednym z trzynastu publicznych przedszkoli w mieście i jednym z pięciu usytuowanych na osiedlu "Przylesie.

Programy nauczania

Do realizacji obowiązujących treści programowych wychowania przedszkolnego wykorzystujemy metody aktywne, problemowe i twórcze oraz metody tradycyjne.

Nasza misja

Poprzez stosowanie najskuteczniejszych metod nauczania dajemy możliwość naszym Przedszkolakom osiągania najlepszych wyników rozwoju.

Grupa 4 - Dzień sportu

20170602 1131412 czerwca podczas Dnia Sportu organizowanego w naszym przedszkolu, zajęcia sportowe  przeprowadziła Pani Joanna Obrusiewicz – polska piłkarka ręczna, do niedawna zawodniczka Zagłębia Lubin. Dzieci z dużym zaangażowaniem i przyjemnością poddawały się wszystkim zaproponowanym przez Panią Joannę ćwiczeniom oraz zadanim sportowym. Mamy nadzieję, że tak miły gość odwiedzi nasze przedszkole ponownie.