Grupa 9 - Ogród Freya

P107065631.06.2017r. pojechaliśmy do Bukownej, malowniczej wioski, w której czekało na nas wiele atrakcji. Rozpoczęliśmy od zwiedzania ogrodu. Sensorycznie poznawaliśmy zioła i o dziwo palmę. Potem przyszedł czas na rośliny ozdobne kwiaty, krzewy i drzewa. Po drodze zajrzeliśmy do domu owadów. Następnie wykonaliśmy własne projekty ogrodów w ramach warsztatów plastycznych a po posiłku zasadziliśmy w doniczkach roślinę leczniczą zwaną Przywrotnik. Nasza wycieczka była naprawdę udana !