Grupa 6 - Ogród Freya

IMG 20170602 WA0041W środę 31.05.2017 byliśmy na wycieczce z okazji Naszego Święta w  Bukownie w ogrodzie Freya. Odbyły sie tam warsztaty przyrodnicze polegające na poznaniu roślin wszystkimi zmysłami. Sadziliśmy też roślinki do doniczek i uczyliśmy sie jak pielęgnować je w domu. Zapoznaliśmy sie również ze zwyczajami związanymi z Nocą Świętojańską oraz spacerowaliśmy ścieżką edukacyjną. Było tez ognisko z pysznymi kiełbaskami oraz gry i zabawy sportowe, wycieczka była naprawę udana. Jesteśmy nią zachwyceni.