Grupa 6 - Zakończenie roku szkolnego

IMG 1152Nadszedł czas pożegnania. W naszym ukochanym przedszkolu byliśmy 4 lata. Wiele się tu nauczyliśmy, fajnie się bawiliśmy, poznaliśmy koleżanki i kolegów. Dnia 20.06.2017 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, podczas którego zatańczyliśmy „Poloneza”, recytowaliśmy wiersze oraz pięknie śpiewaliśmy piosenki. Serdecznie podziękowaliśmy wszystkim paniom, które dbały o to, abyśmy byli bezpieczni, a spędzone w przedszkolu chwile wspominali miło. Jednak czas beztroski dobiegł końca. Od września będziemy prawdziwymi uczniami. Trzymajcie za nas kciuki!